JÓGA
Popis: lekce vycházejí z klasické jógy a respektují především individualitu a rozdílné možnosti každého z nás. Struktura lekce: časová dotace 1 ,5h: 1/3 spinální cvičení, 1/3 pozice na břiše, na zádech, 1/3 pozice v sedě, torze, lekce končí krátkou meditací.
Kde: Centrum Břežánek
S sebou: podložku, ručník
Lektor: FOLBEROVÁ ILONA
Jógu a jógovou terapii studovala na UK FTVS v Praze. Při lekcích zúročuje poznatky a zkušenosti ze studia, ale i z osobní praxe. 

JÓGA S VERONIKOU
kategorie:  dospělí, senioři, mládež od 15-ti let
Popis: lekce jógy vychází z principů Hatha jógy. Pravidelným cvičením se tělo stává silnějším, odolnějším a pružnějším. Pružnost těla se následně projeví i v pružnosti myšlení, pozitivnímu přístupu k životu, vede k novým pocitům, klidnému dýchání a celkové vyrovnanosti člověka.
Cílem cvičení je protažení, posílení a zpevnění celého těla, zklidnění mysli a harmonizace energie v těle. Součástí lekce jsou také dechové techniky zaměřené na aktivaci důležitých hlubokých svalů břicha, zad a na zklidnění nervového systému. Lekce je zakončena relaxací.
Lekce jsou uzpůsobeny jednotlivým kategoriím.
dospělí a mládež od 15ti let  v Centru Břežánek
senioři v  Kulturním a informačním centru
S sebou: podložku, ručník
Lektor: VERONIKA NIPLOVÁ
Své 15-ti leté zkušenosti s jógou předává dále prostřednictvím svých kurzů a díky józe ráda pomáhá lidem zlepšovat svůj život. Snaží se o to, aby klienti odcházeli z lekcí plní energie a síly a zároveň odpočatí. 

EXPRESS BODY
Popis: nestíháte nebo nechcete trávit mnoho času náročným cvičením a potřebujete vytvarovat a zpevnit tělo? Chcete se odreagovat od každodenních činností? Pak je pro Vás Express Body ideální lekcí. Během 45minut efektivně prostřídáme aerobní, posilovací i relaxační část, zaměříme se především na problematické partie, jakými jsou boky a hýždě, břicho, paže. To vše pouze s vlastní vahou těla a běžnými posilovacími pomůckami (činky, gumičky, overbally).    
Kde: Centrum Břežánek
S sebou: pohodlné oblečení, podložku, ručník
Lektor : BURDOVÁ VERONIKA
2008,2009: Cvičitel aerobiku (ACI - Akademie cvičitelů a instruktorů), Instruktor AE Cycling (ACI), certifikát Bosu Core (FACE CZECH),  inspiration day Bosu a Ballast ball (FACE CZECH), seminář Bodyform (ACI)
2010, 2011: inspiration day Bosu (FACE CZECH), certifikát Poradce pro výživu (NUTRIS), 
basic diplom Jumping (JSTB International, s.r.o.)
2013: Instruktor cvičení Pilates ( WELLNESS.CZ) 

PILATES
Popis: cvičení Pilates je zaměřeno na zlepšení pružnosti, svalové rovnováhy, posilování malých svalů a k uvolnění stresu a napětí. Plynulé provádění pohybu vede k uvědomění těla a dýchání, podporuje soustředění a ovládání. Aktivní zapojení mysli zaměřené na provedení jednotlivých cviků vede k objevení „zapomenutých" svalů a pohybových možností. Cvičení skvěle formuje postavu. Je vhodné pro všechny věkové kategorie.
Struktura hodiny:
zahřátí, relaxace - příprava na cvičení (provádění ve stoje či na židlích)
cvičení na podložkách - posilování a protahování jednotlivých svalových skupin – páteře, svalového tonusu, zvyšování ohebnosti.
závěrečné uvolnění – uvědomění těla, dechu, zklidnění těla a mysli.
V rámci lekcí se využívají pomůcky, které napomáhají důkladnějšímu cvičení: mimi gym balls, malé masážní míčky, pružné posilovací gumy a velké míče - vše k dispozici.
Kde: Centrum Břežánek
S sebou:  pohodlné oblečení, podložku, ručník
Lektor : DERCSÉNYIOVÁ LUCIE
Mgr. Lucie Dercsényiová, Ph.D., choreoložka, taneční kritička, taneční terapeutka.
Absolventka Taneční konzervatoře Praha a Taneční fakulty Akademie múzických umění. 
V letech 2004-2007 se zúčastnila výcviku tanečních terapeutů organizovaného Českou asociací taneční a pohybové terapie (Tanter), jejíž je členkou. 
Vedla tanečně-pohybovou terapii se skupinou seniorů v občanském sdružení Život 90 a také lekce taneční a pohybové terapie pro rodiče s dětmi. 
Vyučuje na Akademii múzických umění. Publikuje v denním a odborném tisku.

PILATES A BALÓNY
Při Pilates získáte krásné držení těla, pěkné tvary a pocit pohody!
Plusem tohoto cvičení je, že vám dokonale protáhne celé tělo a vylepší náladu. Cvičení využívající Pilatesovu metodu a prvky tanečně-pohybové terapie je zaměřeno na zlepšení pružnosti, koordinace, svalové rovnováhy, posilování malých svalů. Cvičení vede k uvědomění těla a dýchání. Aktivní zapojení mysli zaměřené na provedení jednotlivých cviků vede k objevení „zapomenutých“ svalů a pohybových možností. Cvičení je vhodné pro zájemce v jakémkoliv věku – Pilatesova metoda představuje nenáročné cvičení, ideální pro lidi se zdravotními potížemi nebo pro ty, kteří delší dobu necvičili.
Kde: Centrum Břežánek
S sebou:  podložku, ručník
Lektor : ZDEŇKA NAVRÁTILOVÁ
Fitness instructor – Basic a Pilatesova metoda cvičení

RELAXAČNÍ JÓGA pro seniory
Popis: čeká Vás příjemné protažení těla, práce s dechem, krátká meditace, lehké cvičení v sedě na židli a celkové zklidnění mysli. Zároveň si připomeneme tolik důležité zásady zdravého životního stylu.
Kde: Kulturní a informační centrum
S sebou: pohodlné oblečení
Lektorka: BLANKA JANKOVSKÁ - zkušená lektorka jógy a pohybových cvičení

ZDRAVOTNÍ CVIČENÍ
Popis: zdravotní cvičení s prvky jógy je určeno dospělým a seniorům. Zaměříme se zejména na cviky proti bolestem zad, posílení pohybového aparátu, dále na pohyblivost kloubů a protažení svalů, které mají tendenci se zkracovat. Budeme cvičit převážně na podložkách.
Kde: Kulturní a informační centrum
S sebou: pohodlné oblečení, podložku, ručník
Lektorka: BLANKA JANKOVSKÁ - zkušená lektorka jógy a pohybových cvičení - úterý a JITKA HOLÍČKOVÁ - zkušená lektorka aerobiku, trampolíny a pohybových cvičení - pátek                            

PŘIJÍMAČKY NA STŘEDNÍ ŠKOLU A VÍCELETÁ GYMNÁZIA
Popis: kurzy v malých skupinách, pro žáky ve věku 10+ a 14+.
MATEMATIKA
-          Prohloubíme a upevníme tvé znalosti.
-          Procvičíme všechny potřebné typy příkladů.
-          Budeš připraven zvládnout přijímací zkoušky.
ČESKÝ JAZYK
-          Vysvětlíme, ujasníme, procvičíme.
-          Chytáky tě u přijímaček nezaskočí!
Poslední 11 hodina bude věnována testům nanečisto, které na míru připravují naše lektorky.
Kde: Kulturní a informační centrum
S sebou: psací potřeby
Lektorka: MGR. HANA LUKŠOVÁ a MGR. PETRA BERNATOVÁ - kvalifikované lektorky s pedagogickým vzděláním a dlouholetou praxí na ZŠ a SŠ. 

YOYOVÁNÍ s Tomášem
Popis: yoyování s Tomášem Bubákem, mistrem ČR a Evropy. Ukázka a následný Workshop pro děti ve věku 10+. Na workshopu je možné si Yoyo koupit nebo zdarma zapůjčit.
Kde: Kulturní a informační centrum
Lektor: TOMÁŠ BUBÁK - mistr ČR a Evropy v yoyování